Intencje mszalne

09.04.18

INTENCJE MSZALNE 9.IV - 15.IV.2018r.


Poniedziałek 9 kwietnia 2018r. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7:00 + Władysława w 32 r. śm. i Władysławę Włostowskich.
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 7)
9:00 + Teodora Kordziawę w 21 r. śm., c.r. Kordziawów.
17:00 + Irenę Białobrzeską. (po pogrzebie)
17:30 + Wojciecha Melka (greg 7)
18:00 + Jadwigę Gmurek

Wtorek
10 kwietnia
2018r.

7:00 + Wojciecha Melka (greg 8)
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 8)
17:00 + Andrzeja Kurana. (po pogrzebie)
17:30 + Helenę kopia w 1 r. śm., oraz Tadeusza Kopia w 25 r. śm.
17:30 + Henryka Markowskiego w 31 r. śm., Stefana, Jacka Sadowskich, Krzysztofa Florczaka, zm z rodziny Sadowskich i Markowskich.
18:00 + Zofię i Bolesława Krawczyków.

Środa
11 kwietnia
2018r.

7:00 + Janinę Szlaga. (po pogrzebie 2)
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 9)
17:00 + Henrykę Jodłowską.
17:30 + Janusza Domańskiego. (po pogrzebie)
17:30 + Wojciecha Melka (greg 9)
18:00

Nowenna

Czwartek
12 kwietnia
2018r.

7:00 + Wojciecha Melka (greg 10)
7:30 + Teresę Królikowską. (po pogrzebie 5)
17:00 + Halinę Kruk.
17:30 + Władysława Łuczaka w 62 r. śm. oraz rodziców i dziadków.
17:30 + Filomenę Kryszewską (greg 10)
18:00 Msza św. wypominkowa

Piątek
13 kwietnia
2018r.

7:00 + Antoninę i Henryka Kielaków, Helenę i Jana Kaliszów, za dusze cierpiące w czyśćcu.
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 11)
17:00 + Józefa Kosowskiego. (po pogrzebie)
17:30 + Wojciecha Melka (greg 11)
17:30 + Mariannę i Adama Polańskich, Zdzisława, Anielę i Janinę Krzemińskich, Czesława i Bogumiła Przebinda.
18:00 + Mariana Kruka.

Sobota
14 kwietnia
2018r.

7:00 + Wojciecha Melka (greg 12)
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 12)
7:30 W int. Bartka w 18 r. urodzin.
17:00 + Bożennę Grajek. (po pogrzebie)
17:30 + Marka Brzezińskiego z racji urodzin oraz imienin. (int. od żony)
18:00 O Boże błog. i dary Ducha św. dla Tomasza Cieślikowskiego z okazji 40 rocznicy urodzin.
19:00 + Mariannę i Jana Buczyńskich.

Niedziela
15 kwietnia
2018r.

7:00 + Stanisława Szymańczaka, Marię Balik.
9:00 + Eugeniusza w 28 r. śm. i Henrykę Ciećwierskich.
9:00 + Wojciecha Melka (greg 13)
10:30 + Janinę w 30 r. śm. i Jana w 42 r. śm. Kalisiaków, Mariannę i Wacława Kaniszewskich.
10:30 + Filomenę Kryszewską (greg 13)
12:00 Za parafian
17:00 + Jerzego Wójcickiego.
19:00 + Apolonię, Władysława, Franciszka Zemlików.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia