O Parafi

W obrębie naszej Parafii znajdują się następujące miejscowości:

Żyrardów - ulice:

1. Armii Krajowej 2. Bankowa
  3. Batalionów Chłopskich (od Marcowej do Horodyskiego nry 14-20 i 17-25)
4. Bema
  5. Browarna
 6. Chmielna (1-35/37 i 2-38)
  7. Chocimska
  8. Choińskiego
  9. Cicha
10. Cieszyńska
  11. Dąbrowskiego (2-56 i 1-57)
  12. Dekerta
  13. Dittricha
  14. Długosza
  15. Dolnośląska
16. Garbarskiego
  17. Grunwaldzka
  18. Hiellego
  19. Holca
  20. Jagiełły
  21. Jaktorowska (2-58 i 1-27a)
22. Jana św.
  23. Jana Pawła II
  24. Jasna
  25. Jeleniogórska
26. Jodłowskiego (2-74b tylko parzyste! Nie ma numerów nieparzystych!; numery >74b należą do Parafii Salezjanów)
27. Kanałowa
  28. Kasprowicza
  29. Kasztanowa
30. Kilińskiego (nry 1-1e,3c,d,e,f,g,h, 5-5b,7, 11-39 i 16-48; nry 8b, 10, 12b należą do Salezjanów)
31. Kolejowa
  32. Kopernika
  33. Kosima
  34. Kościuszki (nry 36 i 47)
  35. Krakowska
  36. Krasińskiego
37. Książęca
  38. Lelewela
  39. Leszno
  40. Letnia
  41. Limanowskiego (28-36 i 31b-43)
42. Łukasińskiego
  43. 1 Maja (1-67 i 2-94)
  44. Makowa
  45. Mały Rynek
  46. Marcowa
  47. Matejki
48. Mazowiecka
  49. Mickiewicza
  50. Mieczysławowska
  51. Mielczarskiego
  52. Mieszka I
53. Mireckiego (64-98 i 87-103)
  54. Mroźna
  55. Narutowicza
  56. Niedziałkowskiego
  57. Nizinna
58. Norwida
  59. Noworadziejowska
  60. Nowy Świat
  61. Okrzei (5-53 i 8/14-54)
  62. Opolska
63. Ossowskiego (29,31,33)
  64. Partyzantów
  65. Peszkowskiego
  66. Piekarskich Braci
67. Piłsudskiego Plac (tylko nr 1, reszta numeracji należy do Parafii św. Karola Boromeusza)
  68. Plater
69. Podmiejska (od Twardowskiego do Horodyskiego)
  70. Pogodna
  71. Polna
  72. Południowa
73. P.O.W.
  74. Próchnika
  75. Przybysz
  76. Przyszłość
  77. Racławicka
  78. Radziejowska
79. Radziwiłłowska (tylko nr 3, pozostałe numery należą do Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego)
80. Reymonta
  81. Rodzinna
  82. Rolna
  83. Roszarnicza
  84. Sienkiewicza
  85. Skargi
  86. Skierniewicka
87. Sławińskiego
  88. Słowiańska
  89. Sosnowa
  90. Spokojna
91. Stanclika (od Zamkniętej do Horodyskiego)
  92. Staszica
  93. Strażacka
  94. 16 Stycznia
  95. Szpitalna
96. Szulmana
  97. Ściegiennego
  98. Środkowa (nry 45-55 nieparzyste)
  99. Towarowa
100. Traugutta
101. Twardowskiej
  102. Waryńskiego
  103. Wasilewskiego
 
104. Wawelska
   105. Wesoły Zaułek
106. Wiejska
  107. Wiosenna
  108. Witosa (od Zamkniętej do Horodyskiego, nry 10-42b i 9-51)
109. Wojska Polskiego
 110. Wrocławska
  111.Wspólna
  112. Wyszyńskiego Prymasa
 113. Zaciszna
114. Zamknięta
  115. Zielony Zaułek
 116. Ziołowa
  117. Żniwna

Wioski:

Benenard,

Chroboty - ulice:

1. Brzozowa
2. Konwaliowa
3. Leśna
4. Wrzosowa
5. Zajączka Gen.

Korytów A - ulice:

1. Brzozowa
2. Dębowa
3. Działkowa
4. Krótka
5. Łąkowa
6. Malinowa
7. Mroźna
8. Ogrodników
9. Rodzinna
10. Środkowa
11. Świerkowa
12. Szkolna
13. Wspólna
14. Wypoczynkowa

Copyright 2008-2019 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia