Zapowiedzi przedślubne

19.07.15

Zapowiedzi przedślubne - 19 lipca 2015


1) Adrian Fabian Łukawski - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, i Patrycja Malwina Pawoniak - panna z ul. Krasińskiego, Parafia tutejsza (zap. 3)

2) Tomasz Mikulski - kawaler z Parafii w Mikołajewie, i Agata Magdalena Majewska - panna z Parafii tutejszej (zap. 3)

3) Jacek Zdziebłowski - kawaler z Parafii Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie, i Aleksandra Karolina Podlasek - panna z ul. Dąbrowskiego, Parafia tutejsza (zap. 3)

4) Michał Krzysztof Płuziński - kawaler z Parafii tutejszej, i Katarzyna Karolina Truszkowska - panna z Parafii w Osuchowie (zap. 3)

5) Łukasz Mirosław Całka - kawaler z Parafii Świętej Trójcy w Kołbieli, i Ewelina Maria Banaszek - panna z ul. Południowej, Parafia tutejsza (zap. 3)

6) Kamil Łukasz Grajek - kawaler z ul. Łukasińskiego, i Małgorzata Kordziawa - panna z ul. Wasilewskiego, oboje z Parafii tutejszej (zap. 2)

7) Tomasz Bakalarski - kawaler z ul. Baczyńskiego, Parafia tutejsza, i Justyna Setniewska - panna z Parafii św. Mikołaja Bpa w Warce (zap. 2)

8) Marek Michał Perkowski - kawaler z Parafii tutejszej, i Kamila Przybylska - panna z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie (zap. 1)

9) Jarosław Szkop - kawaler z ul. Kilińskiego, Parafia tutejsza, i Agnieszka Gutkowska - panna z Parafii w Wiskitkach (zap. 1)

10) Konrad Kajetan Teper - kawaler z Parafii tutejszej, i Katarzyna Joanna Biegańska - panna z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie (zap. 1)

Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, które zachodzą między tymi osobami, a które uniemożliwiałyby ważne zawarcie sakramentu małżeństwa, obowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia