Zapowiedzi przedślubne

28.06.15

Zapowiedzi przedślubne - 28 czerwca 2015


1) Krzysztof Bogumił Kozłowski - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, i Kryspina Lidia Polewaczyk - panna z ul. Ossowskiego, Parafia tutejsza (zap. 3)

2) Piotr Łukasz Nowecki - kawaler z Parafii Baranów, i Anita Patrycja Paradowska - panna z Parafii tutejszej (zap. 2)

3) Bartosz Wiktor Woźniak - kawaler, i Elwira Angelika Rybka - panna, oboje z Parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie (zap. 2)

4) Rafał Daniel Paluchowski - kawaler z Parafii tutejszej, i Justyna Rembecka - panna z Parafii NSPJ w Skierniewicach (zap. 2)

5) Daniel Łukasz Rosner - kawaler z Parafii Puszcza Mariańska, i Agnieszka Aleksandra Szlaga - panna z ul. Narutowicza, Parafia tutejsza (zap. 2)

6) Damian Adrian Gołębiowski - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, i Agnieszka Ilona Kucharska - panna z ul. P. Skargi, Parafia tutejsza (zap. 1)

7) Tomasz Wójcik - kawaler z Parafii tutejszej, i Aleksandra Sadowska - panna z Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie (zap. 1)

8) Marcin Zabost - kawaler z Parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, i Anna Weronika Dróżka - panna z Al. Partyzantów, Parafia tutejsza (zap. 1)

Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, które zachodzą między tymi osobami, a które uniemożliwiałyby ważne zawarcie sakramentu małżeństwa, obowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia