Intencje mszalne

30.04.18

INTENCJE MSZALNE 30.04 - 06.05. 2018r.


Poniedziałek
30 kwietnia
2018r.
7:00 + Zofię i Stanisława Guzik.
7:30 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 14)
17:00 + Teresę Królikowską. (po pogrzebie 6)
17:30 + Władysława Hanajczyka w 21 r. śm., Emila i Władysławę oraz Eugeniusza Hanajczyków.
17:30 + Wojciecha Melka (greg 28)
18:00 + Filomenę Kryszewską (greg 28)
Wtorek
1 maja

2018r.
7:00 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 15)
7:30 + Teresę Kolarz w 1. r. śm.
7:30 + Filomenę Kryszewską (greg 29)
17:00 + Ewę Lipińską, Janinę i Stanisława Szuplewskich, Janinę i Romana Lipińskich.
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 + Wojciecha Melka (greg 29)
18:00 + Aleksandra Bucznego.
Środa
2 maja
2018r.
7:00 + Wojciecha Melka (greg 30)
7:00 + Filomenę Kryszewską (greg 30)
7:30 + Zygmunta i Włodzimierza Wójcickich oraz Genowefę Wójcicką.
7:30 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 16)
17:00 + Zygmunta i Helenę Kucharskich.
17:00 + Halinę i Czesława Kruk.
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 Nowenna
Czwartek
3 maja
2018r.
NMP Królowej Polski
7:00 + Franciszkę, Władysława, Tadeusza sadowskich, oraz Barbarę Wrzosek.
9:00 + Kazimierę i Franciszka Dmuchowskich oraz Stanisławę i Romana kacprzaków.
9:00 + Kazimierę Górecką |greg 1|
10:30 + Zygmunta, Józefa, Genowefę Pelc.
12:00 W intencji Ojczyzny
17:00 + Wojciecha, Eufemię i Jerzego Melka; Helenę i Władysława Kubis.
18:00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
19:00 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 17)
Piątek
4 maja
2018r.
7:00 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 18)
7:30 + Ludwika Łukasiewicza.
17:00 + Bożenę Zdziebłowską w 5 r. śm.
17:00 + Kazimierę Górecką |greg 2|
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 + Genowefę w 11 r. śm., Konstantego, Marię i Zbigniewa Wilków.
18:00 + Longinę Laskowską, Bolesława Dębowskiego; Andrzeja Sadowskiego.
Sobota
5 maja

2018r.
7:00 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 19)
7:30 + Zbigniewa Rejnera w 4 r. śm.
15:30 Ślub: Julia Kurdinowicz i Krzysztof Jabłoński
17:00 + Jana Kotera.
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 + Kazimierę Górecką |greg 3|
19:00 + Stanisława i Adama Piątkowskich, Mariannę i Bogdana Widulińskich.
Niedziela
6 maja
2018r.
7:00 + Piotra i Stefanię Grabowskich z rodzicami i dziećmi.
9:00 + Jerzego Sikorę oraz dusze czyśćcowe.
9:00 + Stanisława Bobrowskiego (greg. 20)
10:30 + Kazimierza Adamca w 25 r. śm. oraz Jadwigę Adamiec i Antoniego Świrtę.
10:30 + Kazimierę Górecką |greg 4|
12:00 Za parafian
17:00 + Marka Wnuka w rocznicę śm.
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
19:00 + Jerzego Tomaszewskiego, jego rodziców i dziadków oraz Zofię i Franciszka Oskierów ich rodziców i synów.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia