Ogłoszenia

05.08.15

Ogłoszenia - 02.08.2015r. XVIII Niedziela Zwykła


1. W dniu dzisiejszym, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.

2. Dzisiaj, po zakończonych Mszach św., można złożyć do puszek ofiary na funkcjonowanie „Caritas" parafialnej.

3. Zachęcamy do wzięcia udziału w XX Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę. „Grupę Czerwoną" poprowadzi w tym roku neoprezbiter, wikariusz parafii Międzyborów, ks. Tomasz Stępniak. Zapisów można dokonywać w zakrystii po zakończonych Eucharystiach, bądź w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Szczegółowe informacje związane z pielgrzymką znajdują się w gablocie parafialnej. Spotkanie organizacyjne 04 sierpnia o godz. 19.00 w kościele w Międzyborowie.

4. W czwartek przypada liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 oraz 18.00. Z racji pierwszego czwartku miesiąca, po Eucharystii o godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z modlitwami o powołania. W czwartek, z racji swieta Przemienienia Pańskiego, nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania. Spowiedź w czasie obydwu sprawowanych w tym dniu Eucharystii.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 Copyright  © 2008-2019 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia