Zapowiedzi przedślubne

26.07.15

Zapowiedzi przedślubne - 26 lipca 2015


1) Kamil Łukasz Grajek - kawaler z ul. Łukasińskiego, i Małgorzata Kordziawa - panna z ul. Wasilewskiego, oboje z Parafii tutejszej (zap. 3)

2) Tomasz Bakalarski - kawaler z ul. Baczyńskiego, Parafia tutejsza, i Justyna Setniewska - panna z Parafii św. Mikołaja Bpa w Warce (zap. 3)

3) Marek Michał Perkowski - kawaler z Parafii tutejszej, i Kamila Przybylska - panna z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie (zap. 2)

4) Jarosław Szkop - kawaler z ul. Kilińskiego, Parafia tutejsza, i Agnieszka Gutkowska - panna z Parafii w Wiskitkach (zap. 2)

5) Konrad Kajetan Teper - kawaler z Parafii tutejszej, i Katarzyna Joanna Biegańska - panna z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie (zap. 2)

6) Tomasz Wójcicki - kawaler z Parafii w Bolimowie, i Aleksandra Angelika Buła - panna z ul. Leszno, Parafia tutejsza (zap. 1)

7) Marcin Jakubiak - kawaler, i Agnieszka Maria Widera - panna, oboje z Parafii tutejszej (zap. 1)

8) Piotr Rabiński - kawaler z Parafii w Jaktorowie, i Katarzyna Gwiaździńska - panna z ul. Matejki, Parafia tutejsza (zap. 1)

Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, które zachodzą między tymi osobami, a które uniemożliwiałyby ważne zawarcie sakramentu małżeństwa, obowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia