Zapowiedzi przedślubne

19.04.15

Zapowiedzi przedślubne - 19 kwietnia 2015


1) Łukasz Tomaszewski - kawaler z ul. Partyzantów, Parafia tutejsza i Anna Zielińska - panna z Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie (zap. 3)

2) Erwin Kazimierz Słabuszewski - kawaler, i Paulina Mędygrał - panna, oboje z Parafii tutejszej (zap. 3)

3) Przemysław Robert Cwaliński - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie i Marta Magdalena Witecka - panna z Parafii Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie (zap. 2)

4) Kamil Marian Melon - kawaler z ul. Armia Krajowa, i Justyna Aneta Pająk - panna z ul. Armia Krajowa, oboje z Parafii tutejszej (zap. 2)

5) Bartłomiej Sakson - kawaler z ul. Ossowskiego, i Ilona Natalia Łasica - panna z ul. Ossowskiego, oboje z Parafii tutejszej (zap. 2)

6) Krzysztof Makowiecki - kawaler z Parafii Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie, i Joanna Melon - panna z Parafii tutejszej (zap. 2)

7) Bartłomiej Władysław Dec - kawaler z ul. Lelewela, Parafia tutejsza, i Katarzyna Ilona Szymańska - panna z Parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Skierniewicach (zap. 2)

8) Piotr Czwałga - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, i Renata Magdalena Sulik - panna z ul. Kilińskiego, Parafia tutejsza (zap. 2)

9) Łukasz Dariusz Caban - kawaler z Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, i Milena Woźniak - panna z ul. Mielczarskiego, Parafia tutejsza (zap. 1)

10) Jakub Sobieraj - kawaler, i Magda Paula Majchrzak - panna, oboje z Parafii tutejszej (zap. 1)

11) Łukasz Michalak - kawaler z Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie, i Dominika Iwona Nowak - panna z Parafii tutejszej (zap. 1)

Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach, które zachodzą między tymi osobami, a które uniemożliwiałyby ważne zawarcie sakramentu małżeństwa, obowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.

 Copyright  © 2008-2018 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia